4D vějířky

V této kategorii najdete nejprodávanější typ hotových vějířků -  4D řasy.


RŮŽOVÁ kolekce (16 řad - 320 vějířků) nabízí nejužší typ vějířků - nožka spojuje cca 2/3 délky vějířku. Vhodné pro tzv. "mokrý look" či vytvoření paprsků (spikes) u "Kardashian" efektu. Samolepící proužek s řasami je možné umístit na jakoukoliv podložku, ideálně na U-podložku. Vějířky se nabírají zahnutou pinzetou v bodě, kde se vějířek otevírá a sloupávají se z pásky směrem dolů. Poté se namočí spojená část vějířku do lepidla a umístí na vlastní řasu.


BÍLÁ kolekce nabízí nejnovější a nejoblíbenější typ vějířků s úzkou nožkou, která dokonale přilne k vlastní řase a tedy perfektně drží. Tyto vějířky jsou otevřené přesně dle profesionálních parametrů (tj. 3-4mm) pro dokonale souměrný objem. Jsou spojované speciální tepelnou technikou bez použití lepidla, proto se v pinzetě nikdy nerozpadnou.

Prémiové balení (500 ks vějířků na proužcích): nelepící proužky s řasami se umísťují na lepicí silikonovou podložku. Vějířky se nabírají zahnutou pinzetou nejprve za nožku, sloupnou z proužku směrem vzhůru a následně položí nožkou zpět na silikon. Poté se vějířek uchopí za konečky, namočí do lepidla a umístí na vlastní řasu. 

Ekonomické balení (1 000 ks sypaných vějířků): pinzetou se přenese menší množství vějířků z krabičky na silikonovou podložku. Pomocí druhé pinzety se od sebe vějířky oddělí tak, aby na podložce ležel každý zvlášť. Poté se vějířek uchopí za konečky , namočí do lepidla a umístí na vlastní řasu.