BF sérum na výživu obočí (5 ml)

1.950Kč

BrowFood Phytomedic Enhancer - unikátní sérum na výživu obočí firmy JB Lashes.  Jako první a jediné vyživující sérum na obočí na světě splnilo přísné podmínky organizace Ecocert a získalo jejich ocenění! Stejně jako u všech LashFood produktů obsahuje pouze přírodní složky. Nanáší se jednou denně na místa, kde je obočí příliš vytrháno či chybí úplně. Musí být aplikován na dokonale očištěnou pokožku, aby se mohly účinné látky řádně vsáknout do vlasových váčků.

Při pravidelné používání uživatelky zaznamenaly obnovení růstu obočí již za 4 týdny!

VYROBENO V USA. PATENTOVANÉ SLOŽENÍ. VEGAN. BEZ SYNTETICKÝCH PŘÍMĚSÍ, AROMAT a LEPKU. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. RECYKLOVATELNÝ OBAL. 

Registrováno & schváleno EU: CPNP # 1607788

Složení: voda, voda z bergamotové kůry, levandulová voda, pomerančová voda, butylenglycol, extrakt z kořene pivoňky, extrakt z kořene ženšenu pravého, hydrolizovaný hráškový protein, lecitin, olej z olivovníku evropského, phytosteroly, skvalen, bambucké máslo, ceramid 3, propandiol, trehalóza, š?áva z listů aloe vera, hydrolizovaný rýžový protein, extrakt ze šruchy zelné, extrakt z meruňky japonské, xantalová guma, phenethyl alkohol, kyselina sorbová, hydrogenovaný fosfatidylcholin, sorbát draselný, arginin, hydrolizovaný sojový protein, adenosin, š?áva z kokosu, komplex nanopeptidů (klinicky testovaná směs peptidů, která podporuje růst chloupků), phyto-medic komplex (klinicky testovaný bylinný extrakt, který zabraňuje vysušování a lámání chloupků)