BrowFood sérum na výživu obočí (5 ml)

1.950Kč

BrowFood Phytomedic Enhancer - unikátní sérum na výživu obočí firmy JB Lashes.  Jako první a jediné vyživující sérum na obočí na světě splnilo přísné podmínky organizace Ecocert a získalo jejich ocenění.Stejně jako u všech LashFood produktů obsahuje pouze přírodní složky.  Při pravidelném používání sérum garantuje obnovu a zesílení chloupků v obočí - výsledky jsou prokázány v klinických studiích z USA.  Při pravidelné aplikaci séra se viditelné změny dostaví již během 4 týdnů! Nanáší se jednou denně na místa, kde je obočí příliš vytrháno či chybí úplně. Musí být aplikováno na dokonale očištěnou pokožku, aby se mohly účinné látky řádně vsáknout do vlasových váčků.

VYROBENO V USA. PATENTOVANÉ SLOŽENÍ. VEGAN. BEZ SYNTETICKÝCH PŘÍMĚSÍ, AROMAT a LEPKU. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. RECYKLOVATELNÝ OBAL. 

Registrováno & schváleno EU: CPNP # 1607788

Složení: voda, voda z bergamotové kůry, levandulová voda, pomerančová voda, butylenglycol, extrakt z kořene pivoňky, extrakt z kořene ženšenu pravého, hydrolizovaný hráškový protein, lecitin, olej z olivovníku evropského, phytosteroly, skvalen, bambucké máslo, ceramid 3, propandiol, trehalóza, šťáva z listů aloe vera, hydrolizovaný rýžový protein, extrakt ze šruchy zelné, extrakt z meruňky japonské, xantalová guma, phenethyl alkohol, kyselina sorbová, hydrogenovaný fosfatidylcholin, sorbát draselný, arginin, hydrolizovaný sojový protein, adenosin, šťáva z kokosu, komplex nanopeptidů (klinicky testovaná & patentovaná směs peptidů, která podporuje růst chloupků), phyto-medic komplex (klinicky testovaný bylinný extrakt, který zabraňuje vysušování a lámání chloupků)