LashFood Kolagen primer

490Kč

Unikátní vyživující podkladová báze obsahující mikrovlákna, které okamžitě dodají řasám několikanásobnou hustotu a délku. První podkladová báze pod řasenku, která obsahuje komplex nanopeptidů pro posílení vlastních řas a funguje tedy jako denní výživující maska. Mikrovlákna se přichytí na řasy aniž by je slepila a tím vytvoří efekt podobný prodlouženým řasám. Viditelné zlepšení řas zaznamenáte při dlouhodobém používání.

VYROBENO V USA. PATENTOVANÉ SLOŽENÍ. VEGAN. BEZ SYNTETICKÝCH AROMAT a LEPKU. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. RECYKLOVATELNÝ OBAL. 

Doporučujeme používat spolu s LF řasenkou (denní kúra) a LF sérem na růst řas (noční kúra)

Instrukce k použití: naneste podkladovou bázi každé ráno kartáčkem od kořínků ke konečkům. Následně aplikujte černou vyživující řasenku LashFood. Jak používat tuto podkladovou bázi můžete shlédnout zde.

Složení: voda, akrylátový kopolymer, včelý vosk, vosk z karnauby, mikrokrystalický vosk, celulosa, glycerin, pvp, sorbitan sesquioleate, kyselina palmitová, polysorbát 60, kyselina stearová, vp/hexadecene kopolymer, hydroxid sodný, tokoferyl acetát, kaprylylglykol, arginin, fenethylalkohol, laureth-21, dehydroacetát sodný, etylhexyglycerin, propandiol, cetyl alkohol, sorbát draselný, hydroxyethylcelulóza, oktapeptid-2, oktyldodekanol, rozpustný kolagen, butylenglykol, kyselina myristová, kyselina kaprylhydroxamová, uhličitan sodný, chlorid sodný, extrakt z listů ginko biloba, extrakt z kořene lékořice, extrakt z plodů liči, 1,2hexanediol, kyselina benzoová, fermentační filtrát ředkve, myristoyl peptapeptid-17, extrakt z kořene ženšenu panax, extrakt ze šruchy zelné, benzoát sodný.