LashFood sérum na řasy (3 ml)

1.850Kč

LashFood Phytomedic Enhancer - bestseller firmy JB Lashes.  Jako první a jediné vyživující sérum na řasy na světě splnilo přísné podmínky organizace Ecocert a získalo jejich ocenění! 

* 99,49% ze všech ingrediencí jsou přírodního původu!

* 25,02% ze všech ingrediencí jsou organického (bio) původu!

LashFood sérum na řasy se nanáší jednou (možno i dvakrát) denně na pokožku k linii očních řas, stejně jako tekuté linky. Musí být aplikováno na dokonale očištěnou pokožku, aby se mohly účinné látky do folikul řádně vsáknout .

Přináší uživatelkám delší, silnější a tmavší řasy – účinky jsou prokázány v klinických studiích z USA! První výsledky zaznamenáte již během 4 týdnů, maximální účinek této výživy na řasy uvidíte do tří měsíců. Toto sérum na řasy mohou používat také nositelky prodloužených řas! Pro maximální efekt doporučujeme používat spolu s LF kolagenovým primerem a  LF řasenkou.

VYROBENO V USA. PATENTOVANÉ SLOŽENÍ. VEGAN. BEZ SYNTETICKÝCH PŘÍMĚSÍ, AROMAT a LEPKU. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. RECYKLOVATELNÝ OBAL. 

Registrováno & schváleno EU: CPNP # 1607805

Složení: voda, voda z bergamotové kůry, levandulová voda, citrusovo-pomerančová voda, butylenglycol, extrakt z kořene pivoňky, extrakt z kořene ženšenu pravého, trehalóza, š?áva z listů aloe vera, hydrolizovaný rýžový protein, extrakt ze šruchy zelné, extrakt z meruňky japonské, xantanová guma, phenethyl alkohol, kyselina sorbová, hydrogenovaný fosfatidylcholin, sorbát draselný, arginin, hydrolizovaný sojový protein, adenosin, lecitin, š?áva z kokosu, komplex nanopeptidů (klinicky testovaná směs peptidů, která podporuje růst řas), phyto-medic komplex (klinicky testovaný bylinný extrakt, který zabraňuje vysušování a lámání řas)

Jak správně používat výživu řas LashFood? Instruktážní video naleznete zde.