Profesionální školení

Intenzivní a komplexní školení prodlužování řas, kde se naučíte nejen precizní aplikaci řas classic 1:1, ale i hotových vějířků. S jedním školením tak budete moci ve svém salónu nabízet jak klasické, tak objemové prodlužování prodlužování řas. Kurzy vede odborná školitelka Iva Katona již od roku 2008, kdy obdržela v USA školitelský certifikát. Ve studiu JB Cosmetics byly od té doby proškoleny stovky spokojených lash-stylistek.  Abychom vám mohli věnovat maximální pozornost, školíme pouze dvě osoby v jeden den.

We provide Eyelash Extensions Trainings in English as well.


TEORETICKÁ ČÁST
Postupujeme podle obsáhlého manuálu, kde objasňujeme pravidla použití délky, síly, barvy a tvaru jednotlivých řas, druhy designu atd. Probíráme rovněž stavbu, anatomii a fyziologii vlasů, zásady hygieny a bezpečnosti, nejčastější otázky a řešení problémů, jak má probíhat konzultace, marketingové typy a strategie, finanční stránku této služby, zásadní pravidla prodlužování řas, které nesmí být porušeny, doplňování a odstraňování řas a mnoho dalších, důležitých věcí.


PRAKTICKÁ ČÁST
Po pauze na občerstvení přecházíme k praxi, kdy začíná výuka na vaší modelce. Nejprve pracujeme s řasami classic 1:1 a po úspěšném zvládnutí této části přecházíme na práci s hotovými vějířky. Aplikace hotových vějířků (3D až 7D) vám totiž umožní bezpečně napravit deficit v podobě řídkých řas, asymetrie očí atd., kde metoda classic 1:1 nestačí. Po úspěšném zakončení praktické části obdržíte celosvětově platný certifikát mateřské firmy JB Lashes (USA).


Kurz probíhá celý den (9-17hod), vaše modelka musí být ve studiu nejpozději v 11:30hod. Občerstvení zajišťujeme pro všechny zúčastněné. Při praxi pracujeme pouze s naším materiálem, vaše startovací sada zůstane kompletní. Pro aktuálně volné termíny nás kontaktujte na emailu info@kvalitnirasy.cz nebo tel.: 774 602 975.


• v případě zakoupení základní sady získáte slevu na kurzovném 40% (tj. 2 990 Kč za školné)
• v případě zakoupení profesionální sady získáte slevu na kurzovném 80% (tj. 990 Kč za školné)
• po absolvování kurzu získáte 10% slevu na produkty platnou půl roku od školení