Sérum na alergické reakce (3 ml)

1.220Kč

❣AKCE❣  třpytivý kartáček v pouzdru v ceně 30 Kč +  3 mikrokartáčky ke každému séru ❣

Eesterlash – přípravek, který zklidňuje oční víčka i podrážděné bělmo při výskytu alergické reakce po aplikaci umělých řas. Oproti kortikoidním či antibiotickým kapkám (které se na alergickou reakci zpravidla používají) je sérum převážně na přírodní bázi. Podrážděná víčka a oční okolí zklidňuje během několika hodin.  Při výskytu alergické reakce je třeba co nejdříve sérum nanést na víčka 3 x denně po dobu 3 dnů. Poté již většinou stačí víčka potřít před a po aplikaci řas. Sérum tedy využijí jak lash-stylistky, tak klientky pro domácí péči.

Použití: Před použitím protřepat! Přípravek se nanáší před a po každé aplikaci řas. Dále dle potřeby, maximálně však 3 x denně do dobu 3 dnů. Mikrokartáček namočte lehce do séra a potřete opatrně víčko tak, aby se nedostalo na prodloužené řasy.

Složení: Isopropyl Myristate, Alcohol Denat., Aqua, Polysorbate 80, Sodium PCA, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

👉UPOZORNĚNÍ 👈

Jelikož se jedná o partnerský přeprodej, není možné při nákupu séra Eesterlash uplatnit jakýkoliv slevový kód (např. WELCOME, 4BEAUTY20 atd.), slevu z výherních losů a ani 100 věrnostních bodů, které obdržíte při registraci.

❗Navíc vzhledem k vzrůstajícímu počtu vrácených, tj. nevyzvednutých sér jsme nuceni zrušit možnost platby na dobírku. Séra budou tedy odesílány až po úhradě faktury. Platit lze též kreditní kartou či hotově při osobním odběru.

Děkujeme za pochopení ❣